Hakkımızda

1991 yılında genel bir müteahhitlik firması olarak kurulan GÜN İNŞAAT, ilk kurulduğu yıllarda ağırlıklı olarak konut ve konvansiyonel yapı inşaatları yaparken, sonraki yıllarda Sakarya ve çevresinde sanayileşme hamlesinin artması, organize sanayi bölgelerinin kurulmaya başlamasıyla birlikte aldığı sanayi yapıları taahhütleri ile bu konuda uzmanlaşmış ve üstlendiği yüzbinlerce metrekare endüstriyel tesis inşaatını başarıyla gerçekleştirmiştir.

Kurulduğu günden bu yana sürekli olarak büyüyen ve gelişen GÜN İNŞAAT Sakarya 1. OSB'de 10000 M2 alan üzerinde 5000 M2 kapalı kullanım alanlı ve 3.OSB'de 22000 Malan üzerinde 6500 M2  kapalı kullanım alanlı yapısal çelik üretim tesisiyle de bölgenin çelik konstrüksiyon talebini karşılamada önemli bir rol üstlenmiştir. Bugün, bir yapının hafriyattan çatı kaplamasına her safhasını kendi makine ekipmanı ve kadrolarıyla çözebilme yeteneğine sahip olan GÜN İNŞAAT, konuttan fabrikaya, iş merkezinden depo ve hangarlara kadar bir çok yapı çeşidini anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.

GÜN İNŞAAT Türkiye’nin her bölgesinde taahhütlerini gerçekleştirmeye devam etmekte ve geleceğe güvenle bakmaktadır.

Misyonumuz
Kurulduğu 1991 yılından itibaren taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak kurumsallaşmış yapısı ile çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli, yetişkin insan gücümüzle genel müteahhitlik hizmetleri alanında, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak; GÜN İNŞAAT’ın vazgeçilmez iş prensibini oluşturmaktadır.

Vizyonumuz
Taahhüdünü aldığı her projeyi güvenilirlik ve kalite ilkelerinden vazgeçmeden tamamlayarak Türkiye’nin gurur duyduğu bir şirket olarak hizmet vermek GÜN İNŞAAT’ın vizyonudur.